POZNEJ SVŮJ POTENCIÁL A JDI K PORODU S NADŠENÍM
OBJEV SVOU VNITŘNÍ SÍLU
A JDI K PORODU S KLIDEM

✅ Chceš se jemně fyzicky i mentálně připravit na porod?

✅ Hodilo by se ti naučit se praktická cvičení pro krásný uvolněný porod?

✅ Ráda bys šla rovnou k věci a měla k dispozici jednoduchá, rychlá a jasně zaměřená cvičení, která můžeš využít i během porodu?

✅ Potřebuješ osvědčenou praxi?

💟 JÓGOVÁ PŘÍPRAVA NA POROD 💟

V balíčku najdeš 7 technik zaměřených na fyzickou i mentální přípravu na porod.

Každá technika je podrobně popsána tak, abys ji dokázala sama bez vedení provádět.

7 TECHNIK:

💟 porodní dech

💟 porodní vizualizace

💟 vokalizace a vibrace

💟 mentální kufr

💟 nepřímé uvolnění děložního hrdla a pánevního dna

💟 pánevní dech

💟 mentální příprava

Celý balíček má hodnotu

1800,- Kč

Aktuálně ti ho nabízím za

 

790 Kč

DÁVÁM TI:

Balíček obsahuje praxi, kterou se může naučit každá žena.

💟 Nemusíš být zkušená v meditacích, nemusíš být dlouhodobá jogínka, nemusíš se právě teď vrhat do hluboké psychoanalýzy.

💟 Nebudu ti brát čas – nabízím velmi krátká instruktážní videa v rozsahu 5 až 20 minut.

💟 Nebudu tě zahlcovat. – Nezískáš nepřehledný balík videí, které nikdy nedokoukáš.

💟 Balíček obsahuje 3 videa práce s dechem, 3 techniky práce s myslí a 1 video práce výlučně s tělem.

💟 Vybrala jsem za tebe ty nejefektivnější a hlavně krátké praxe.

💟 Nebudu tě fixovat na své vedení – techniky, které učím, si snadno zapamatuješ a nebudeš mě potřebovat k tomu, abych ti je znovu a znovu “šeptala do ucha”.

”Na začátku první doby porodní jsem využila dost rad, tak jsem přežila 23 hodin trvající porod a i přes mé obavy a komplikace, jsem nakonec porodila spontánně. Po porodu se opravdu hodily cviky na posílení pánevního dna... vůbec bych nečekala, jakou paseku se mnou porod a těhotenství nadělá... teď s odstupem pár měsíců můžu říct, že se cítím jako před porodem a jediné čeho lituji je, že jsem Leničku nepotkala dřív a těhotenství si tak neužila déle bez bolestí.”
Adéla

 

V tvém těle, mysli i dechu se skrývá obrovská síla.

 

Pojď objevit aspoň část z tvých možností a raduj se z toho, jaké máš schopnosti a sílu, jak jsi vnitřně bohatá a jak jsi plná potenciálu!

 

 

Provázím ženy v těhotenství i po porodu tím, aby vnímaly své tělo, emoce i mysl a bezpečně o sebe pečovaly.

Mé vlastní těhotenství, porod a poporodní rekonvalescence pro mě byly velkou školou, ze které stále čerpám. Učí mě také klientky, každá svou jedinečností a odlišným příběhem. Z těchto zkušeností jsem vytvořila seznam dobré praxe – tedy toho nejlepšího, s čím jsem se setkala.

 

 

Se soukromými klientkami na individuálních lekcích pracuji už od roku 2018. Dříve jsem několik let učila skupinové lekce jógy pro těhotné i netěhotné. Opakovaně publikuji odborné články do časopisu Maminka a spolupracuji i s alternativním časopisem Meduňka.

Kromě jógy se dlouhodobě věnuji tanci, ženským tématům, body-mind přístupům, masážím a celostnímu přístupu ke zdraví a psychické pohodě.

Lenka Eidlpesová, certifikovaná lektorka jógy a aromaterapeutka


Kde jsem vzala své know-how?

⭐️ tradiční jóga

⭐️ škola pánevního dna

⭐️ meditace různých škol

⭐️ body terapie a mindfulness

⭐️ aromaterapie

 
 
”S Lenkou jsem absolvovala individuální lekce těhotenské jógy, které mohu vřele doporučit. Nejdůležitější pro mně byl přístup naprosto respektující moje zkušenosti a cíle, kterých jsem chtěla dosáhnout. Možnost konzultovat kdykoliv cokoliv, co s těhotenstvím souvisí, a v neposlední řadě také velmi laskavá atmosféra lekcí.”
Klára J.
”Lenčiny lekce mi moc pomohly projít celým obdobím těhotenství, získat sebedůvěru k porodu a prohloubit spojení s mým dítětem. Lenka toho ví o józe opravdu hodně, zároveň je přátelská, profesionální a je znát, že lekce vede ráda. Inspiruje a povzbudí, když je to třeba. Lekce jsou vedené citlivě, laskavě a s ohledem na přání a fyzický stav konkrétní ženy. Na hodiny s ní jsem se vždycky těšila a moc je doporucuju.”
Michaela K.

Máš nějaké dotazy? Nejseš si jistá? Kontaktuj mě na emailu lenka@tvojejoga.cz a ráda ti odpovím a pomůžu s rozhodováním.