Studio na Hradčanské

Od teď lepší dostupnost pro západní část Prahy! Nová spolupráce s Harmonizační studio Osm, 2 minuty od metra Hradčanská. Krásné prostory ke společnému setkávání při jógových individuálkách, masáži, aroma zážitcích nebo semináři. Napiš si o termín nebo sleduj moje aktuality. Těším se na tebe!

Workshop – 3 cesty jak se připravit na porod

Na září připravuji spolu s Infinity Yoga Space workshop o přípravě k porodu. Bude se hodit nastávajícím matkám, které chtějí poznat sebe a své tělo a naučit se pracovat samy se sebou tak, aby zvládly bezproblémový porod.

Během workshopu ti představím unikátní přístup, který kombinuje poznatky z jógy, fyzioterapie, školy pánevního dna, porodnictví, duchovních a mnoha dalších nauk.

Zjisti jak odhodit obavy, jak připravit své tělo a jak účinně pracovat se svou energií. Teorii si během workshopu vyzkoušíš i v praxi.

Rezervuj si 21. 9. 2019, 13–17 h. Přihlásit se můžeš zde.

Sebepoznání

V sobě si nosíme témata, která utváří náš život. Jóga nabízí sebepoznání a rozpoznání těchto témat.

Sebepoznání je i součástí jogínského “desatera” a je tématem druhého dílu minicyklu o jógové přípravě před porodem. Příspěvek najdeš ZDE.

Nově je na mém blogu mamou-s-jogou.cz také možnost přihlásit se k odběru NOVINEK z blogu. Vyzkoušej! 😉

O porodních traumatech a józe před porodem ve 3 krocích

Porod je zážitek, který ženě odhalí, co se v ní skrývá – v mentální i na fyzické rovině. Znám to z vlastní zkušenosti. Aby žena předešla vzniku porodního traumatu, je dobré si své hranice a zdroje síly předem “ošahat”.

Jóga má skvělé metody, jak toho dosáhnout. Tři z nich jsem popsala v tomto článku:  http://www.mamou-s-jogou.cz/priprava-na-porod-3-kroky/

Příprava na porod, porodní traumata a jóga před porodem jsou nakousnutí velkého tématu, které ještě dostane svou pozornost podrobněji…