RELAXACE, DECHOVÁ A MENTÁLNÍ CVIČENÍ

✅ Chceš umět sama sobě efektivně a rychle pomoci?

✅ Chceš jednoduchá cvičení?

✅ Chceš se umět zrelaxovat kdykoli během dne?

❌ Nechceš být otrokem stresu a negativních pocitů?

❌ Nechceš se nechat ovládat svým neklidem a výbušností?

❌ Nechceš být neustále v napětí?

UKÁŽU TI JAK NA TO!

Lenka Eidlpesová,

certifikovaná lektorka jógy a aromaterapeutka

Ve svém životě jsem se hodně potýkala s pracovním stresem i s vysokými nároky sama na sebe, kterými jsem si vytvářela vše jiné než osobní pohodu. Naštěstí mě život dovedl k józe, která mě následně přivedla k změně přístupu a ke konkrétním relaxačním, dechovým a mentálním technikám.

Velkým posunem pro mě bylo také narození mé dcery. Umět si odpočinout, zachovat si klid, dobrou náladu a uvolněnost bylo najednou novou výzvou. Navíc na vše bylo tak ukrutně málo času a někdy i málo energie.

Vytvořila jsem si proto pro sebe seznam krátkých účinných cvičení, která mi v rychlosti pomohou od akutní situace, která hrozí přílišným napětím, výbuchem, nezpracovaným stresem…

Tato cvičení učím své soukromé klienty na individuálních lekcích. Nyní jsem se však rozhodla, že natočím krátká instruktážní videa, která mohu sdílet online s kýmkoli, kdo má zájem najít pro sebe způsob jak si sám rychle a efektivně pomoct.

Kde jsem vzala své know-how?

⭐️ tradiční jóga

⭐️ bioenergetická cvičení

⭐️ meditace různých škol

⭐️ body terapie a mindfulness

⭐️ aromaterapie

 
 
”Je to přesně to, co jsem potřebovala, tedy najít způsob jak se umět zklidnit a udělat si z toho zvyk, abych byla neustále v klidu a nenervovala se zbytečnostmi. Takže ještě jednou tisíckrát díky, myslím, že osobní plán pro mě se trefil přesně.”
Katarína K.
”S Lenkou mám pravidelné individuální lekce jógy a je to opravdu skvělé. Lenka umí vystihnout potřeby klienta, lekce jsou pestré a obohacující. Vždy jsou zaměřené na konkrétní problém, který zrovna řešíte. A závěrečná relaxace je opravdu relaxací - Lenka navodí krásnou odpočinkovou atmosféru. Takové pocity jsem nikdy dřív nezažila. Navíc na sobě vidím velký posun, za dobu, kdy spolu cvičíme. Tento posun mi dokládají i lékařské zprávy.”
Bára D.

CHCEŠ OPRAVDU ZMĚNU?

Chceš najít účinné nástroje jak v sobě říct stop, když na tebe přichází stres nebo nával nekontrolovatelných emocí?

Zkoušela si dlouhodobě cvičit relaxaci a meditaci bez velkých úspěchů? Nebo se do dlouhodobého praktikování nejsi schopná donutit, udržet kontinuitu? Potřebuješ stále vedení a nejde ti pracovat na sobě sama?

Je za tím složitost. Skáčeme ze systému do systému. Neumíme si vybrat. Nemáme na to čas ani energii.

Nenabízím nový systém, který by vyžadoval neustálou opakovanou praxi. Myslím, že takových systémů už je dost a určitě krásně fungují pro lidi, kteří dokáží disciplinovaně praktikovat. Ty ale potřebuješ něco jiného.

Co s tím?

💟 Nabízím krátká účinná cvičení. Celkem je jich 10. 

💟 Fungují hned při prvním provedení. Prožitek z některých z nich se s delší praxí prohloubí. Efekt však mají okamžitý.

💟 Osobně jsem je vyzkoušela v situacích, kdy jsem byla ve stresu, velkém napětí, před “výbuchem” a v mnohých dalších. 

💟 Shromáždila jsem je za léta praxe z různých systémů. Pokud by ses k nim měla sama propracovávat, zabralo by ti to léta učení. Já jsem pro tebe vybrala to nejefektivnější na co jsem narazila.

💟 BALÍČEK PRVNÍ POMOCI 💟

10 KRÁTKÝCH INSTRUKTÁŽNÍCH VIDEÍ

Obsahuje nejlepší krátké relaxace, dechová a mentální cvičení.

💟  Nebudu ti brát čas – nabízím velmi krátká instruktážní videa.

💟  Nebudu tě fixovat na své vedení – techniky, které učím si snadno zapamatuješ a nebudeš mě potřebovat k tomu, abych ti je znovu a znovu “šeptala do ucha”. Videa tak ani nejsou koncipovaná.

💟 Vybrala jsem za tebe ty nejefektivnější a hlavně krátké praxe.

💟 Můžeš praktikovat kdykoli. – Minimálně polovinu jsem vybrala tak, aby praxe šla vykonávat třeba i při jízdě v MHD nebo při uspávání dítěte.

💟 Nebudu tě zahlcovat. – Nezískáš nepřehledný balík videí, které nikdy nedokoukáš. 

Máš o balíček zájem?

Máš nějaké dotazy? Nejseš si jistá? Kontaktuj mě na emailu info@tvojejoga.cz a ráda ti odpovím a pomůžu s rozhodováním.