Vůně pro zimní slunovrat

Zimní slunovrat je moment, kdy tma dosáhne svého vrcholu. V magickém období okolo slunovratu, kdy noc převládá nad dnem, procházíme v souladu s přírodou i my největšími hlubinami.

ČAS PŘED A PO

Je to čas adventu, který má být ze své podstaty věnovaný rozjímání a je to čas před příchodem nového roku. Někdy nám naše vnitřní procesy zastíní přípravy na Vánoce a rodinné návštevy a oslavy v průběhu svátků. Když si ale dovolíme odpočívat a ponořit se do sebe, zjistíme, že se tam právě v tomto období dějí velké věci.

V SOULADU S PŘÍRODNÍMI CYKLY

V souladu s přírodou i my procházíme svými cykly. Máme období, kdy nabíráme sílu, kdy ji projevujeme a kdy se dostáváme na dno. Tyto cykly u nás probíhají jak v rámci dne, i v rámci měsíce a roku. 

ZE DNA DO SÍLY A CELISTVOSTI

Období zimního slunovratu je specifické období, ve kterém se dostáváme na dno. Jak se rok chýlí ke konci, docházejí síly, samovolně přichází hloubání ve vnitřní krajině a to spouští zajímavé procesy. Vnímám, že za tyto procesy můžeme být vděční. Protože jenom díky poznání svého dna, díky přijetí svých slabostí, můžeme zase najít sílu a ze dna se odrazit. Z této zkušenosti vycházíme posíleni. Opět o trochu více celiství.

Ať už máš k tomuto období jakýkoli vztah, existují éterické oleje, které tě tím provedou a podpoří tě. O výběru éterických olejů pro různé účely se můžeš více dozvědět TADY.

Pro sebe jsem tento rok vytvořila následující zimní slunovratovou směs. Třeba se bude hodit i tobě.

Očistná směs pro zimní slunovrat

TEA TREE + CITRON + CYPŘIŠ

Čajovník tě povede k tvému bytostnému já, k tvé hlubině. Pomáhá i při dlouhodbé únavě a duševním vyčerpání.

Citron pročistí tvou hlavu i všechny tvé čakry. Je výborný při přehlcení.

Cypřiš pomůže tvé transformaci. Napomáhá opustit staré a přijmout nové. Spojí tě s tvým vyšším já a usnadní ti přijetí toho, co už je mrtvé.

Pro další inspiraci, informace o éterických olejích a propojení s tělem, myslí, duší a přírodou se přidej do mé FB skupiny a nechat se inspirovat každý den: Jóga a aromaterapie pro ženy.

Pokud chceš dostávat nové inspirace hned jak článek napíšu, přihlaš se k mému newsletteru.