Soukromá lekce

Soukromá lekce je ideální doplněk ke skupinovým lekcím i k samostatné domácí praxi. Dává prostor k doplnění a prohloubení, ke korekci a k osobnímu přizpůsobení. Je dobrým základem pro začátečníky, kteří se pak snadněji orientují během skupinových lekcí.

Během soukromé lekce se dozvíš mnoho nového. Můžeme zabrousit i do jógové filosofie, psychosomatiky, anatomie, rehabilitace a dalších oblastí dle tvých aktuálních témat.

Zacvičíš si a zároveň si příjemně odpočineš díky propojení jógy, masáží a aromaterapie.

Na výběr u mě máš z těchto  možností: soukromá lekce 60 / 90 / 120 minut nebo balíček Jóga na doma (emailová konzultace + soukromá lekce 60 minut + písemný plán pro domácí praxi).

 

BALÍČEK JÓGA NA DOMA:

Konzultace + soukromá lekce 60 min + vlastní plán domácí praxe.

 JAK TO PROBÍHÁ?

 

  • Najdem tvůj cíl. Osobní emailovou konzultací probereme tvoje přání a určíme, na co se v tuto chvíli zaměřit. Můžeme například posílit a zpevnit určité partie nebo jiné rozhýbat, zlepšit flexibilitu, zbavit se bolesti zad, naučit se relaxovat, naučit se koncentrovat, zlepšit tvůj dech, začít s meditací a podobně.
  • Najdem tvojí cestu k cíli. Na soukromé lekci (60 min) si celou svou osobní praxi vyzkoušíš. Vše upravíme podle tvých možností a každý prvek si dobře vysvětlíme, aby jeho provedení bylo bezpečné a efektivní.
  • Domácí praxe. V návaznosti na soukromou lekci ti připravím písemnou verzi návrhu tvé osobní domácí praxe – včetně všech upravených variant provedení cviků a včetně instrukcí k technickému provedení. Délka navržené praxe se dle vzájemné dohody bude pohybovat mezi 10 až 30 minut.

 

 

Celý balíček za 1400,- Kč, to stojí za to!