JÓGA NA DOMA

Nemáš čas chodit na lekce, ale chceš cvičit doma? Řešíš nějaká specifická témata? Přijď si ke mně pro návod, jak efektivně cvičit. Připravím ti cvičení na míru od 10 do 30 minut. Naučím tě, jak cviky provádět a vše ti napíšu nebo natočím na video, aby ses k tomu mohla kdykoli vrátit.

 

Balíček obsahuje konzultaci + soukromou lekci 60 min + vlastní plán domácí praxe.

Cena celého balíčku je 2000,-

Lekce je výhradně pro 1 osobu.

 JAK TO PROBÍHÁ?

  • Najdem tvůj cíl. Osobní emailovou konzultací probereme tvoje přání a určíme, na co se v tuto chvíli zaměřit. Můžeme například posílit a zpevnit určité partie nebo jiné rozhýbat, zlepšit flexibilitu, zbavit se bolesti zad, naučit se relaxovat, naučit se koncentrovat, zlepšit tvůj dech, začít s meditací a podobně.
  • Najdem tvojí cestu k cíli. Na soukromé lekci (60 min) si celou svou osobní praxi vyzkoušíš. Vše upravíme podle tvých možností a každý prvek si dobře vysvětlíme, aby jeho provedení bylo bezpečné a efektivní.
  • Domácí praxe. V návaznosti na soukromou lekci ti připravím písemnou nebo video verzi návrhu tvé osobní domácí praxe – včetně všech upravených variant provedení cviků a včetně instrukcí k technickému provedení. Délka navržené praxe se dle vzájemné dohody bude pohybovat mezi 10 až 30 minut.

 

Celý balíček za 2000,- Kč, to stojí za to!

PROČ VYBRAT JÓGU NA DOMA?

  • Získáš návod na osobní samostatné cvičení doma.
  • Společně najdeme a opravíme tvé nefunkční pohybové i jiné stereotypy. Poradíme si s tím, co už ti neslouží.
  • Nejde jen o jógu, ale o celostní přístup a poradenství.
  • Pokud se naučíš efektivně cvičit sama doma, je to nejlepší cesta, jak se co nejvíc posunout fyzicky, emočně i duchovně.

 

BALÍČEK JÓGA NA DOMA:

Konzultace + soukromá lekce 60 min + vlastní plán domácí praxe.

INSPIRACE NA BLOGU

Přečti si články na téma SILNÝ A FUNKČNÍ STŘED TĚLA. Jak vybudovat změnu v pohybu i v myšlení?, Aktivace HSS v lehu na zádech.