POPORODNÍ JÓGA A JÓGA PRO MATKY

Na poporodních lekcích řešíme témata diastázy, inkontinence, posílení těla, bolesti zad, bolesti rukou a karpálních tunelů, ale také nabrání energie, psychickou pohodu, zklidnění, lásku k dítěti a sebelásku. Tato témata najdeš i v mém ebooku Jóga po porodu: Efektivní regenerace a energie.

Poporodní jógu vnímám jako fyzickou i psychickou regeneraci po porodu a zároveň jako čas pro sebe samu. Můžeš se v něm nechat opečovat, procítit sama sebe, zhodnotit a podpořit svou transformaci ženy v matku.

Soukromá poporodní lekce jógy je čas, ve kterém načerpáš sílu a radost. Praxe jógy je upravená speciálně pro posílení a podpoření žen na počátku mateřství a pro rekonvalescenci po porodu. V těchto lekcích velmi doporučuji využití aromaterapie a částečné masáže.

Lekce je určena pro 1, maximálně 2 osoby.
Cena úvodní lekce je 1000,-Kč/60min. Ceny balíčků dohodou.

INSPIRACE NA BLOGU

Více informací na téma poporodní jógy najdeš v mých článcích. Přečti si: Sklonit se a cítit, Síla být matkou, 2 cesty životem a mateřství na rozcestí.

Podívej se na můj blog Mámou s jógou. Třeba právě tam najdeš to, co hledáš. A pokud ne, napiš mi, ráda se od tebe inspiruji k zamyšlení a třeba i k dalšímu článku.