Voňavá péče

Online kurz, ve kterém pochopíš podstatu éterických olejů a zjistíš, jaké éterické oleje jsou ty nejlepší pro péči o ženskou duši.

Relaxační a meditativní spočinutí s vůněmi kvalitních éterických olejů. Nabízím prožitek toho, když se tvoje emoce, myšlenky a tělesné pocity přemění do vůní. Na výběr máš 40 – 50 olejů, ze kterých se dají tvořit nekonečné kompozice.

Nech rozehrát svou intuici ve výběru vůně a prožij sama sebe ve vedené meditaci, relaxaci nebo i ve cvičení inspirovaném tvou vůní a tvým tématem. Využít můžeme i aromatarot nebo diagnostiku dle TČM.

Svou aroma kompozici si také můžeš odnést s sebou domů, pokud budeš chtít.

Nabízím zážitkovou výrobu vlastních produktů, při které tě povedu tak, že spolu pro tebe vytvoříme osobní produkt s neopakovatelnou vůní, která bude jen tvá.

Pokud se na zážitkovou formu necítíš nebo jsi z daleka, můžu ti připravit osobní vůni online nebo si nech si udělat svůj osobní produkt, který bude spojovat tvé nejoblíbenější vůně a hýčkat tvůj typ pleti. Můžeš si vybrat jestli chceš parfém, tělový olej nebo spíše vůni do prostoru.

Na zážitkovou tvorbu i na produkty nabízím také dárkové vouchery.

Každý dýchánek má své téma, se kterým v lekci pracujeme nejen skrz jógu, ale i s pomocí speciální selekce kvalitních éterických olejů.

Kouzlo vůní pracuje s tvou psychikou a rozvibruje tvojí jógovou praxi. Dopřej si hluboký prožitek záměru lekce. Bude to tvůj vnitřní příběh doprovázený vůněmi, ásanami, dechem a meditací.

Komorní lekce s max. 4 osobami. Více info v AKTUALITÁCH.