Voňavá péče

Relaxační a meditativní spočinutí s vůněmi kvalitních éterických olejů. Nabízím prožitek toho, když se tvoje emoce, myšlenky a tělesné pocity přemění do vůní. Na výběr máš 40 – 50 olejů, ze kterých se dají tvořit nekonečné kompozice.

Nech rozehrát svou intuici ve výběru vůně a prožij sama sebe ve vedené meditaci, relaxaci nebo i ve cvičení inspirovaném tvou vůní a tvým tématem. Využít můžeme i aromatarot nebo diagnostiku dle TČM.

Svou aroma kompozici si také můžeš odnést s sebou domů, pokud budeš chtít.

Každý dýchánek má své téma, se kterým v lekci pracujeme nejen skrz jógu, ale i s pomocí speciální selekce kvalitních éterických olejů.

Kouzlo vůní pracuje s tvou psychikou a rozvibruje tvojí jógovou praxi. Dopřej si hluboký prožitek záměru lekce. Bude to tvůj vnitřní příběh doprovázený vůněmi, ásanami, dechem a meditací.

Komorní lekce s max. 4 osobami. Více info v AKTUALITÁCH.

Jemné rozmazlující masáže, dle možností doplněné aromaterapií s kvalitními éterickými oleji. Užiješ si je kdykoli. Vyladíš se, načerpáš novou sílu, najdeš v sobě vnitřní klid, smyslnost a ženskost. Velmi prospěšné jsou po porodu a také v těhotenství.

Těhotenské masáže. Matkám po porodu. Pro všechny ženy, které si chtějí udělat dobře.