JÓGA PRO TĚHOTNÉ A JÓGOVÁ PŘÍPRAVA NA POROD

INDIVIDUÁLNÍ  JÓGA S PŘÍPRAVOU NA POROD

Jsi těhotná a chceš se co nejvíce připravit na porod, fyzicky i psychicky. Chceš si užít těhotenství, cítit se stále dobře. Chceš už v těhotenství procítit svůj vztah ke svému dítěti.
 
Nebudu tě učit jen klasické jógové techniky, které tě naučí v každém studiu a v těhotenství se nehodí k ničemu jinému než k pokračování jógové praxe. Naučím tě mnohem víc. Vybírám pozice, které tě opravdu připravují na porod nebo které opravdu pracují s akutními těhotenskými potížemi. Učím speciální techniky dechu a speciální vizualizace, relaxace a meditace, které můžeš u porodu využít.
 
Lekce lze dle dohody doplnit aromaterapií nebo masáží.
 
Nabízím jednorázové individuální lekce i ucelený kurz 5 nebo 10 lekcí jógové přípravy na porod.
 Cena úvodní lekce je 1000,-Kč/60min. Ceny balíčků dohodou.
 
Lekce je určena pro 1, maximálně 2 osoby.
JAK TO PROBÍHÁ?
Po rezervaci první lekce ti pošlu osobní dotazník, na základě kterého připravím úvodní lekci. Pokud budeš mít zájem pokračovat v balíčku 5 nebo 10 lekcí, domluvíme se na závěr úvodní lekce.

SKUPINOVÝ KURZ

  • Nejbližší termín od září 2020
  • bude upřesněno

WORKSHOP – 3 CESTY JAK SE PŘIPRAVIT NA POROD

 

Unikátní přístup, který kombinuje poznatky z jógy, fyzioterapie, školy pánevního dna, porodnictví, duchovních a mnoha dalších nauk.

Zjisti jak odhodit obavy, jak připravit své tělo a jak účinně pracovat se svou energií. Teorii si během workshopu vyzkoušíš i v praxi.

Nejbližší termín: V případě zájmu mě KONTAKTUJTE.

SPECIFIKA INDIVIDUÁLNÍ TĚHOTENSKÉ JÓGY

  • Obsah, dynamiku i náročnost lekce přizpůsobím tomu, jak se momentálně cítíš. Společně vytvoříme tu správnou směs odpočinku i aktivity.
  • Cvičení jógy zmírňuje těhotenské potíže a je zároveň jejich prevencí.
  • Jóga pro těhotné zahrnuje práci s jógovými pozicemi (ásanami), s dechovými cvičeními, s relaxačními a koncentračními technikami, s vizualizacemi a se zvukovými vibracemi.
 
 

INSPIRACE NA BLOGU

Více informací na téma těhotenské jógy najdeš v mých článcích. Přečti si seriál Jóga před porodem ve 3 krocích o psychických a emočních aspektech přípravy na porod: Sebepoznání, Ukotvení, Přijetí.