KDE JSEM ČERPALA TO, CO UMÍM?

Kromě osobní praxe od roku 2007, včetně speciální praxe v těhotenství a po porodu, jsem certifikovaná lektorka jógy II. třídy (Česká akademie jógy), kde jsem absolvovala na FTVS s prací “Jógová příprava k porodu” .

V Indii, v kolébce jógy, v Rišikeši jsem absolvovala 200 h Yoga Teacher Training (Association for Yoga And Meditation), v Praze pak Kurz Cvičení pro těhotné a po porodu (UNIFY), Kurz Joga pro těhotné v Power Academy a kurz Tajemství pánevního dna (Škola pánevního dna Renaty Sahani). Také mám Rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže (Centrum Regeneračního Vzdělávání), certifikovaný Kurz těhotenských masáží, certifikovaný kurz Reflexní masáže, první stupeň REIKI a Základní kurz aromaterapie (Asociace českých aromaterapeutů). Aktuálně studuji na Institutu aromaterapie program akreditovaný mezinárodní federací profesionálních aromaterapeutů.

Kromě jógy jsem se aktivně věnovala také tanci, taneční a pohybové terapii, různým body-mind přístupům a dlouhodobě jsem se vzdělávala také v oblasti psychosomatiky.

Jógu pro začátečníky, mírně pokročilé i těhotné jsem učila ve studijích Jóga Letná, Třetí Oko, World Class, Slunečnice a ve vlastních prostorech.

Po všech těchto zkušenostech jsem zjistila, že je pro mě prioritou přizpůsobit se potřebám klienta, aby jógová praxe byla co nejúčinější. Proto jsem se rozhodla nabízet individuální lekce ve svém současném projektu individuálních lekcí Tvoje joga. Lekce s radostí doplňuji aromaterapií, masážemi a občas také komorními semináři.

CERTIFIKÁTY A OSVĚDČENÍ: