JÓGA PRO ŽENY

Jsi těhotná a chceš se co nejvíce připravit na porod, fyzicky i psychicky. Chceš si užít těhotenství, cítit se stále dobře. Chceš už v těhotenství procítit svůj vztah ke svému dítěti.
 
Nebudu tě učit klasické jógové techniky, které tě naučí v každém studiu a v těhotenství se nehodí k ničemu jinému než k pokračování jógové praxe. Naučím tě mnohem víc. Vybírám pozice, které tě opravdu připravují na porod nebo které opravdu pracují s akutními těhotenskými potížemi. Učím speciální techniky dechu a speciální vizualizace, relaxace a meditace, které můžeš u porodu využít.
 
Lekce lze dle dohody doplnit aromaterapií nebo masáží.
 
Nabízím jednorázové individuální lekce i ucelený kurz 5 nebo 10 lekcí jógové přípravy na porod.
 
Lekce je určena pro 1, maximálně 2 osoby.
JAK TO PROBÍHÁ?
Po rezervaci první lekce ti pošlu osobní dotazník, na základě kterého připravím úvodní lekci. Pokud budeš mít zájem pokračovat v balíčku 5 nebo 10 lekcí, domluvíme se na závěr úvodní lekce.

Na poporodních lekcích řešíme témata diastázy, inkontinence, posílení těla, bolesti zad, bolesti rukou a karpálních tunelů, ale také nabrání energie, psychickou pohodu, zklidnění, lásku k dítěti a sebelásku. Tato témata najdeš i v mém ebooku Jóga po porodu: Efektivní regenerace a energie.

Poporodní jógu vnímám jako fyzickou i psychickou regeneraci po porodu a zároveň jako čas pro sebe samu. Můžeš se v něm nechat opečovat, procítit sama sebe, zhodnotit a podpořit svou transformaci ženy v matku.

Soukromá poporodní lekce jógy je čas, ve kterém načerpáš sílu a radost. Praxe jógy je upravená speciálně pro posílení a podpoření žen na počátku mateřství a pro rekonvalescenci po porodu. V těchto lekcích velmi doporučuji využití aromaterapie a částečné masáže.

Lekce je určena pro 1, maximálně 2 osoby.

Nemáš čas chodit na lekce, ale chceš cvičit doma? Řešíš nějaká specifická témata? Přijď si ke mně pro návod, jak efektivně cvičit. Připravím ti cvičení na míru od 10 do 30 minut. Naučím tě, jak cviky provádět a vše ti napíšu nebo natočím na video, aby ses k tomu mohla kdykoli vrátit.

Balíček obsahuje konzultaci + soukromou lekci 60 min + vlastní plán domácí praxe.

Cena celého balíčku je 2000,-

Lekce je výhradně pro 1 osobu.

JAK TO PROBÍHÁ?

  • Najdem tvůj cíl. Osobní emailovou konzultací probereme tvoje přání a určíme, na co se v tuto chvíli zaměřit. Můžeme například posílit a zpevnit určité partie nebo jiné rozhýbat, zlepšit flexibilitu, zbavit se bolesti zad, naučit se relaxovat, naučit se koncentrovat, zlepšit tvůj dech, začít s meditací a podobně.
  • Najdem tvojí cestu k cíli. Na soukromé lekci (60 min) si celou svou osobní praxi vyzkoušíš. Vše upravíme podle tvých možností a každý prvek si dobře vysvětlíme, aby jeho provedení bylo bezpečné a efektivní.
  • Domácí praxe. V návaznosti na soukromou lekci ti připravím písemnou verzi návrhu tvé osobní domácí praxe – včetně všech upravených variant provedení cviků a včetně instrukcí k technickému provedení. Délka navržené praxe se dle vzájemné dohody bude pohybovat mezi 10 až 30 minut.

PROČ VYBRAT JÓGU NA DOMA?

  • Získáš návod na osobní samostatné cvičení doma.
  • Společně najdeme a opravíme tvé nefunkční pohybové i jiné stereotypy. Poradíme si s tím, co už ti neslouží.
  • Nejde jen o jógu, ale o celostní přístup a poradenství.
  • Pokud se naučíš efektivně cvičit sama doma, je to nejlepší cesta, jak se co nejvíc posunout fyzicky, emočně i duchovně.